MSCSM120AM02CT6LIAG-(secondary)
MSCSM120AM02CT6LIAG
Numărul produsului DigiKey
150-MSCSM120AM02CT6LIAG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSCSM120AM02CT6LIAG
Descriere
MOSFET 2N-CH 1200V 947A SP6C LI
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 947A (Tc) 3750W (Tc) Cu montare pe carcasă SP6C LI
Modele EDA/CAD
MSCSM120AM02CT6LIAG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
2,8V la 12mA
Producător
Microchip Technology
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
2784nC la 20V
Ambalaj
Tub
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
36240pF la 1000V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
3750W (Tc)
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (piesă polară fază)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Caracteristică FET
Pachet/cutie
Modul
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet dispozitiv furnizor
SP6C LI
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
947A (Tc)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,6mOhm la 480A, Ieșire 20V