MSCDC50X701AG-(secondary)
MSCDC50X701AG
Numărul produsului DigiKey
150-MSCDC50X701AG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSCDC50X701AG
Descriere
BRIDGE RECT 3PHASE 700V 50A
Descriere detaliată
Rectificator punte Three Phase Silicon carbid Schottky 700 V Cu montare pe carcasă –
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 50 A
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 700 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Tip diodă
Three Phase
Tensiune - Inversare maximă (Max)
700 V
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
50 A