MSCDC50X1201AG-(secondary)
MSCDC50X1201AG
Numărul produsului DigiKey
150-MSCDC50X1201AG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSCDC50X1201AG
Descriere
BRIDGE RECT 3PHASE 1.2KV 50A
Descriere detaliată
Rectificator punte Three Phase Silicon carbid Schottky 1.2 kV Cu montare pe carcasă –
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 50 A
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 1200 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Tip diodă
Three Phase
Tensiune - Inversare maximă (Max)
1.2 kV
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
50 A