MSCDC50H1701AG-(secondary)
MSCDC50H1701AG
Numărul produsului DigiKey
150-MSCDC50H1701AG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSCDC50H1701AG
Descriere
BRIDGE RECT 1PHASE 1.7KV 50A
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Silicon carbid Schottky 1.7 kV Cu montare pe carcasă –
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 50 A
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 1700 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Tip diodă
O singură fază
Tensiune - Inversare maximă (Max)
1.7 kV
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
50 A