MSCDC100H170AG-(secondary)
MSCDC100H170AG
Numărul produsului DigiKey
150-MSCDC100H170AG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSCDC100H170AG
Descriere
BRIDGE RECT 1P 1.7KV 100A SP6
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Silicon carbid Schottky 1.7 kV Cu montare pe carcasă SP6
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 100 A
Curent - Scurgere inversă la Vr
400 µA @ 1700 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Tip diodă
O singură fază
Pachet dispozitiv furnizor
SP6
Tensiune - Inversare maximă (Max)
1.7 kV
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
100 A