MSCDC100H120AG
Numărul produsului DigiKey
150-MSCDC100H120AG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSCDC100H120AG
Descriere
BRIDGE RECT 1P 1.2KV 100A SP6
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Silicon carbid Schottky 1.2 kV Cu montare pe carcasă SP6
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 100 A
Producător
Microchip Technology
Curent - Scurgere inversă la Vr
400 µA @ 1200 V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip diodă
O singură fază
Pachet/cutie
Modul
Tehnologie
Silicon carbid Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
SP6
Tensiune - Inversare maximă (Max)
1.2 kV
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
100 A