MSC50DC170HJ
Numărul produsului DigiKey
150-MSC50DC170HJ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC50DC170HJ
Descriere
BRIDGE RECT 1P 1.7KV 50A SOT227
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Silicon carbid Schottky 1.7 kV Cu montare pe carcasă SOT-227 (ISOTOP®)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 50 A
Producător
Microchip Technology
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 1700 V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip diodă
O singură fază
Pachet/cutie
SOT-227-4, miniBLOC
Tehnologie
Silicon carbid Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-227 (ISOTOP®)
Tensiune - Inversare maximă (Max)
1.7 kV
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
50 A