MSC180SMA120SDT/R
Numărul produsului DigiKey
150-MSC180SMA120SDT/RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-MSC180SMA120SDT/RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-MSC180SMA120SDT/RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC180SMA120SDT/R
Descriere
MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-26
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 21A (Tc) 146W (Tc) Montare pe suprafață TO-263-7
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
36 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
Ieșire +23V, Ieșire -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
481 pF @ 1200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
146W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
Ieșire 18V, Ieșire 20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
225mOhm la 8A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 500µA