MSC180SMA120S
Numărul produsului DigiKey
150-MSC180SMA120S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC180SMA120S
Descriere
MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-26
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 21A (Tc) 125W (Tc) Montare pe suprafață D3PAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MSC180SMA120S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
34 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
Ieșire +23V, Ieșire -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
510 pF @ 1000 V
Ambalaj
Tub
Disipare putere (Max)
125W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
D3PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
225mOhm la 8A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,26V la 500µA