MSC090SMA070SDT/R
Numărul produsului DigiKey
150-MSC090SMA070SDT/RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-MSC090SMA070SDT/RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-MSC090SMA070SDT/RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC090SMA070SDT/R
Descriere
MOSFET SIC 700 V 90 MOHM TO-263-
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 700 V 34A (Tc) 156W (Tc) Montare pe suprafață TO-263-7
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
41 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
Ieșire +23V, Ieșire -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
806 pF @ 700 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
156W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
700 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
Ieșire 18V, Ieșire 20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
112mOhm la 15A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 750µA