MSC090SMA070SDT/R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MSC090SMA070SDT/R |
Descriere | MOSFET SIC 700 V 90 MOHM TO-263- |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 700 V 34A (Tc) 156W (Tc) Montare pe suprafață TO-263-7 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 41 nC @ 20 V |
Prod. | Vgs (Max) Ieșire +23V, Ieșire -10V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 806 pF @ 700 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 156W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 700 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) Ieșire 18V, Ieșire 20V | Pachet dispozitiv furnizor TO-263-7 |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 112mOhm la 15A, 20V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 5V la 750µA |