MSC080SMA120SDT/R
Numărul produsului DigiKey
150-MSC080SMA120SDT/R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC080SMA120SDT/R
Descriere
MOSFET SIC 1200 V 80 MOHM TO-263
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 35A (Tc) 182W (Tc) Montare pe suprafață TO-263-7
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
64 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
Ieșire +23V, Ieșire -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
838 pF @ 1000 V
Ambalaj
Vrac
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
182W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
100mOhm la 15A, Ieșire 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,8V la 1mA