MSC060SMB120B4N
Numărul produsului DigiKey
150-MSC060SMB120B4N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC060SMB120B4N
Descriere
MOSFET SIC 1200 V 60 MOHM TO-247
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 38A (Tc) 192W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-4
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
45 nC @ 18 V
Prod.
Vgs (Max)
+21V, -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1143 pF @ 1000 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
192W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
15V, 18V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
80mOhm la 8A, 18V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 1mA