MSC050SDA170B
Numărul produsului DigiKey
150-MSC050SDA170B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC050SDA170B
Descriere
DIODE SIL CARB 1700V 136A TO247
Descriere detaliată
Diodă 1700 V 136A Orificiu străpuns TO-247
Modele EDA/CAD
MSC050SDA170B Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 1700 V
Capacitanță la Vr, F
4450pF la 1V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1700 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247
Curent - Mediu rectificat (Io)
136A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 50 A
Număr produs de bază
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)