MSC050SDA120BCT
Numărul produsului DigiKey
150-MSC050SDA120BCT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC050SDA120BCT
Descriere
DIODE SIL CARB 1200V 109A TO2473
Descriere detaliată
Diodă 1200 V 109A Orificiu străpuns TO-247-3
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 1200 V
Capacitanță la Vr, F
246pF la 400V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1200 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Curent - Mediu rectificat (Io)
109A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 50 A
Număr produs de bază
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)