MSC050SDA070BCT
Numărul produsului DigiKey
150-MSC050SDA070BCT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC050SDA070BCT
Descriere
DIODE SIL CARB 700V 88A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 700 V 88A Orificiu străpuns TO-247-3
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
0 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 700 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
2034pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
700 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Curent - Mediu rectificat (Io)
88A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 50 A
Număr produs de bază
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)