MSC040SMA120S/TR
Numărul produsului DigiKey
150-MSC040SMA120S/TR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-MSC040SMA120S/TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-MSC040SMA120S/TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC040SMA120S/TR
Descriere
MOSFET SIC 1200 V 40 MOHM TO-268
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 64A (Tc) 303W (Tc) Montare pe suprafață TO-268
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
137 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
Ieșire +23V, Ieșire -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1990 pF @ 1000 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
303W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-268
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
50mOhm la 40A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,6V la 2mA