MSC035SMA170B4
Numărul produsului DigiKey
150-MSC035SMA170B4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC035SMA170B4
Descriere
MOSFET SIC 1700V 35 MOHM TO-247-
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1700 V 68A (Tc) 370W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MSC035SMA170B4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
178 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
Ieșire +23V, Ieșire -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3300 pF @ 1000 V
Ambalaj
Vrac
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
370W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1700 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
45mOhm la 30A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,25V la 2,5mA (tipic)