MSC030SDA120B
Numărul produsului DigiKey
MSC030SDA120B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC030SDA120B
Descriere
DIODE SIL CARB 1200V 30A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 1200 V 30A Orificiu străpuns TO-247
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MSC030SDA120B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
0 ns
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1200 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247
Curent - Mediu rectificat (Io)
30A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 30 A