MSC030SDA070K
Numărul produsului DigiKey
MSC030SDA070K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC030SDA070K
Descriere
DIODE SIL CARB 700V 30A TO220-2
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 700 V 30A Orificiu străpuns TO-220-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
0 ns
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
700 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-2
Curent - Mediu rectificat (Io)
30A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 30 A