MSC025SMA120J
Numărul produsului DigiKey
691-MSC025SMA120J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC025SMA120J
Descriere
SICFET N-CH 1.2KV 77A SOT227
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 77A (Tc) 278W (Tc) Cu montare pe carcasă SOT-227 (ISOTOP®)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
232 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
+25V, -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3020 pF @ 1000 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
278W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-227 (ISOTOP®)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
31mOhm la 40A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,8V la 1mA