MSC025SMA120B
Numărul produsului DigiKey
691-MSC025SMA120B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC025SMA120B
Descriere
SICFET N-CH 1.2KV 103A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 103A (Tc) 500W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MSC025SMA120B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
232 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
+25V, -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3020 pF @ 1000 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
500W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
31mOhm la 40A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,8V la 1mA