MSC020SDA120B
Numărul produsului DigiKey
MSC020SDA120B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC020SDA120B
Descriere
DIODE SIL CARB 1200V 49A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 1200 V 49A Orificiu străpuns TO-247
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
0 ns
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 1200 V
Stare piesă
Activ
Capacitanță la Vr, F
1130pF la 1V, 1MHz
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1200 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
49A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 20 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C