MSC017SMA120B4
Numărul produsului DigiKey
150-MSC017SMA120B4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC017SMA120B4
Descriere
MOSFET SIC 1200V 17 MOHM TO-247
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 113A (Tc) 455W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MSC017SMA120B4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
249 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
+22V, -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5280 pF @ 1000 V
Ambalaj
Vrac
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
455W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
22mOhm la 40A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,7V la 4,5mA (tipic)