MIC5353-2.8YMT-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MIC5353-2.8YMT-TR |
Descriere | IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6-TMLF |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 6-TMLF® (1,6x1,6) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MIC5353-2.8YMT-TR Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 175 µA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB (1kHz) |
Stare piesă Activ | Funcții de control Activare |
Configurație ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură |
Tip ieșire | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Număr de regulatoare 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Intrare (Max) 6V | Pachet/cutie Plăcuță expusă 6-UFDFN, 6-TMLF® |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,8V | Pachet dispozitiv furnizor 6-TMLF® (1,6x1,6) |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Număr produs de bază |
Cădere de tensiune (Max) 0,35V la 500mA |