MIC5353-2.5YMT-TR
Numărul produsului DigiKey
576-3980-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-3980-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-3980-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5353-2.5YMT-TR
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6-TMLF
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 6-TMLF® (1,6x1,6)
Modele EDA/CAD
MIC5353-2.5YMT-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
175 µA
PSRR
60dB (1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-UFDFN, 6-TMLF®
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet dispozitiv furnizor
6-TMLF® (1,6x1,6)
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 500mA