MIC5323-1.8YD5-TR
Numărul produsului DigiKey
576-4194-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-4194-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-4194-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5323-1.8YD5-TR
Descriere
IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT-23-5
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
MIC5323-1.8YD5-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
150 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,22V la 300mA