MIC5317-3.3YM5-TR
Numărul produsului DigiKey
MIC5317-3.3YM5-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MIC5317-3.3YM5-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MIC5317-3.3YM5-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5317-3.3YM5-TR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
MIC5317-3.3YM5-TR Modele
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
39 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,31V la 150mA