MIC5239-3.3YS
Numărul produsului DigiKey
576-1837-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5239-3.3YS
Descriere
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
MIC5239-3.3YS Modele
Curent - În repaus (Iq)
45 µA
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
15 mA
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Supratensiune, Polaritate inversă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
30V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 500mA (tipic)