MIC5232-3.3YML-TR
Numărul produsului DigiKey
576-1830-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-1830-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-1830-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5232-3.3YML-TR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 10MA 6-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 10mA 6-DFN (2x2)
Modele EDA/CAD
MIC5232-3.3YML-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
3 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 35dB (10Hz – 1kHz)
Caracteristici de protecție
Polaritate inversă
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
7V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-VDFN, 6-MLF®
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
6-DFN (2x2)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 10mA