MIC5232-1.2YD5-TR
Numărul produsului DigiKey
576-1829-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-1829-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-1829-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5232-1.2YD5-TR
Descriere
IC REG LIN 1.2V 10MA TSOT-23-5
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 10mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
MIC5232-1.2YD5-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
3 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 35dB (10Hz – 1kHz)
Caracteristici de protecție
Polaritate inversă
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
7V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 10mA