MIC5225-1.8YM5-TR
Numărul produsului DigiKey
576-3017-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-3017-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-3017-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5225-1.8YM5-TR
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
MIC5225-1.8YM5-TR Modele
Cădere de tensiune (Max)
0,45V la 150mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V