MIC5205-3.3YM5-TR
Numărul produsului DigiKey
576-1259-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-1259-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-1259-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5205-3.3YM5-TR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
MIC5205-3.3YM5-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
150 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
2.5 mA
PSRR
75dB (100Hz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 150mA