MIC49150-1.8YMM
Numărul produsului DigiKey
576-2349-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC49150-1.8YMM
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8-MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A 8-MSOP
Modele EDA/CAD
MIC49150-1.8YMM Modele
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 1,5A
Ambalaj
Tub
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
Tensiune - Intrare (Max)
6,5V
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V