MIC37101-3.3YM
Numărul produsului DigiKey
576-1760-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC37101-3.3YM
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MIC37101-3.3YM Modele
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 1A
Ambalaj
Tub
Funcții de control
Activare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V