MIC37100-3.3WS
Numărul produsului DigiKey
576-1163-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC37100-3.3WS
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-3
Modele EDA/CAD
MIC37100-3.3WS Modele
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 1A
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V