MIC29300-12WT
Numărul produsului DigiKey
576-1118-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC29300-12WT
Descriere
IC REG LINEAR 12V 3A TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 3A TO-220-3
Modele EDA/CAD
MIC29300-12WT Modele
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 3A
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă, Tensiune tranzitorie
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
26V
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V