MIC2920A-3.3WS
Numărul produsului DigiKey
MIC2920A-3.3WS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC2920A-3.3WS
Descriere
IC REG LIN 3.3V 400MA SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 400mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
MIC2920A-3.3WS Modele
Curent - În repaus (Iq)
300 µA
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
12 mA
Caracteristici de protecție
Deconectarea sarcinii electrice, Supracurent, Polaritate inversă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
26V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Cădere de tensiune (Max)
0,75V la 400mA