MIC2920A-12WS-TR
Numărul produsului DigiKey
MIC2920A-12WS-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MIC2920A-12WS-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MIC2920A-12WS-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC2920A-12WS-TR
Descriere
IC REG LIN 12V 400MA SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 400mA SOT-223-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MIC2920A-12WS-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
300 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
12 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Deconectarea sarcinii electrice, Supracurent, Polaritate inversă
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
26V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Cădere de tensiune (Max)
0,75V la 400mA