MIC2005-1.2YM6-TR
Numărul produsului DigiKey
576-2589-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-2589-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-2589-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC2005-1.2YM6-TR
Descriere
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal P 1,2A SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MIC2005-1.2YM6-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
Nu este necesar
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
1,2A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rds pornit (tipic)
70mOhm
Stare piesă
Activ
Tip intrare
Fără inversare
Tip comutator
Caracteristici
Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Număr de ieșiri
1
Protecție la defecțiune
Limitare curent (fix), Supra-temperatură
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Configurație ieșire
Parte ridicată
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Canal P
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Interfață
Pornit/Oprit
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
2,5V – 5,5V