MIC2005-1.2YM6-TR
Numărul produsului DigiKey
576-2589-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-2589-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-2589-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC2005-1.2YM6-TR
Descriere
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal P 1,2A SOT-23-6
Modele EDA/CAD
MIC2005-1.2YM6-TR Modele
Curent - Ieșire (Max)
1,2A
Rds pornit (tipic)
70mOhm
Caracteristici
Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Tensiune - Sarcină
2,5V – 5,5V