MCP73827-4.2VUA
Numărul produsului DigiKey
MCP73827-4.2VUA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP73827-4.2VUA
Descriere
IC BATT CONTRL LI-ION 1CEL 8MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI încărcător Litiu-ion 8-MSOP
Modele EDA/CAD
MCP73827-4.2VUA Modele
Categorie
Curent de încărcare - Max
Producător
Microchip Technology
Tensiune acumulator
4,2V
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Max)
5,5V
Stare piesă
Activ
Interfață
Chimie baterie
Litiu-ion
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (TA)
Număr de celule
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Încărcare
Constant – programabil
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)