MCP4662-502E/UN
Numărul produsului DigiKey
MCP4662-502E/UN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP4662-502E/UN
Descriere
IC DIG POT 5K 10-MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 5k Ohm 2 Circuit 257 Ramificații I2C Interfață 10-MSOP
Modele EDA/CAD
MCP4662-502E/UN Modele
Categorie
Tip program
Nevolatil
Producător
Microchip Technology
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Dezactivare sunet, Adresă selectabilă
Stare piesă
Activ
Toleranță
±20%
Programabil la DigiKey
Neverificat
Coeficient de temperatură (tipic)
150ppm/°C
Conicitate
Liniar
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație
Reostat
Pachet dispozitiv furnizor
10-MSOP
Număr de circuite
2
Pachet/cutie
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Număr de derivații
257
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C