MCP41HV51-103E/ST
Numărul produsului DigiKey
MCP41HV51-103E/ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP41HV51-103E/ST
Descriere
IC DIG POT 10K 14-TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 10k Ohm 1 Circuit 256 Ramificații SPI Interfață 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
MCP41HV51-103E/ST Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip program
Volatil
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V, 10V – 36V, ±5V – 18V
Ambalaj
Tub
Toleranță
±20%
Coeficient de temperatură (tipic)
100ppm/°C
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Număr de derivații
256
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C