MCP4161T-502E/SN | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MCP4161T-502E/SN |
Descriere | IC DIG POT 5K 8-SOIC |
Termen de livrare standard al producătorului | 9 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Potențiometru digital 5k Ohm 1 Circuit 257 Ramificații SPI Interfață 8-SOIC |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MCP4161T-502E/SN Modele |
Categorie | Tip program Nevolatil |
Producător Microchip Technology | Tensiune - Alimentare 1,8V – 5,5V |
Serie | Caracteristici – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Toleranță ±20% |
Stare piesă Activ | Coeficient de temperatură (tipic) 150ppm/°C |
Programabil la DigiKey Neverificat | Tip montare Montare pe suprafață |
Conicitate Liniar | Pachet dispozitiv furnizor 8-SOIC |
Configurație Potențiometru | Pachet/cutie 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) |
Număr de circuite 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |