MCP4161-503E/SN
Numărul produsului DigiKey
MCP4161-503E/SN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP4161-503E/SN
Descriere
IC DIG POT 50K 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 50k Ohm 1 Circuit 257 Ramificații SPI Interfață 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCP4161-503E/SN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip program
Nevolatil
Producător
Microchip Technology
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Tub
Toleranță
±20%
Stare piesă
Activ
Coeficient de temperatură (tipic)
150ppm/°C
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tip montare
Montare pe suprafață
Conicitate
Liniar
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Configurație
Potențiometru
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C