MCP4161-503E/MS
Numărul produsului DigiKey
MCP4161-503E/MS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP4161-503E/MS
Descriere
IC DIG POT 50K 8-MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 50k Ohm 1 Circuit 257 Ramificații SPI Interfață 8-MSOP
Modele EDA/CAD
MCP4161-503E/MS Modele
Tip program
Nevolatil
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Serie
Toleranță
±20%
Coeficient de temperatură (tipic)
150ppm/°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
8-MSOP
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C