MCP4131-503E/P
Numărul produsului DigiKey
MCP4131-503E/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP4131-503E/P
Descriere
IC DIG POT 50K 8-PDIP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 50k Ohm 1 Circuit 129 Ramificații SPI Interfață 8-PDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCP4131-503E/P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip program
Volatil
Producător
Microchip Technology
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Toleranță
±20%
Programabil la DigiKey
Neverificat
Coeficient de temperatură (tipic)
150ppm/°C
Conicitate
Liniar
Tip montare
Orificiu străpuns
Configurație
Potențiometru
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Număr de circuite
1
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Număr de derivații
129
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C