MCP40D17T-104E/LTY
Numărul produsului DigiKey
150-MCP40D17T-104E/LTYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-MCP40D17T-104E/LTYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-MCP40D17T-104E/LTYDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP40D17T-104E/LTY
Descriere
IC DIG POT 100K SC-70-6
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 100k Ohm 1 Circuit 128 Ramificații I2C Interfață SC-70-6
Categorie
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Producător
Microchip Technology
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Toleranță
±20%
Stare piesă
Activ
Coeficient de temperatură (tipic)
150ppm/°C
Programabil la DigiKey
Tip montare
Montare pe suprafață
Conicitate
Liniar
Grad
Configurație
Reostat
Calificare
Număr de circuite
1
Pachet dispozitiv furnizor
SC-70-6
Număr de derivații
128
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Rezistență (ohmi)
100k
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C