MCP3906AT-I/SS
Numărul produsului DigiKey
MCP3906AT-I/SSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MCP3906AT-I/SSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MCP3906AT-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP3906AT-I/SS
6 săptămâni
Modele EDA/CAD
MCP3906AT-I/SS Modele
Curent - Alimentare
2,7mA
Tensiune - Alimentare
4.5 V ~ 5.5 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Impedanță intrare
390kOhm
Eroare de măsurare
0,1%
Pachet/cutie
24-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)
Tensiune - Intrare/ieșire ridicată
2,4V
Tensiune - Intrare/ieșire scăzută
0,85V